נועם מאירי

נעם מאירי

מנהל בית הספר "תיאטרון הגוף" וממייסדיו.
שחקן, במאי ומורה למשחק. בוגר החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב ובית הספר לתיאטרון ותנועה של ז'אק לקוק בפריס.

פיתח גישה ייחודית בתחום "תיאטרון פיזי ואמנות הסיפור" המושפעת גם מטכניקת אלכסנדר. לימד בסטודיו למשחק של יורם לווינשטיין. לימד בבתי הספר G.S.A., Actors Centre וLaban Centre- בלונדון.
משנת 1999 מכהן כפרופסור באקדמיה לאומנויות הבמה Folkwang Hoch Schule שבגרמניה. 
רבות מעבודות הבימוי שלו הועלו במסגרת פסטיבלים באדינבורו, לונדון, ברלין וניו יורק ("יש לו מלים משלו", "FUTUR / PERFECT" עם קבוצת מחול מלונדון ו"עמל אהבה - לשווא").

צביקה פישזון

שחקן, במאי, יוצר ומורה למשחק. בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב, ביה"ס לתיאטרון ותנועה של ז'אק לקוק ואוניברסיטת סנט דניז בפריס.

הופיע והשתתף ביצירות תיאטרון מקוריות רבות בארץ ובחו"ל כגון: "גורידרמה" עם אנטון פרה, בפריס.
Friends Road Show Int עם ג'נגו אדוארדס, אמסטרדם. "הזר" עם קובי אסף, ניו-יורק. הצגת היחיד שלו War and Piss הופיעה בפסטיבלים רבים באירופה. בארץ, יצר יחד עם יוסי פולק את "רובינזו קרוזו" ואת "הארטיסטים" ו"הגהנום אינו מלא" עם קובי אסף. בשנים האחרונות רוקד ומופיע ב"להקת המחול ענבל פינטו". וכן מלמד בסטודיו למשחק של ניסן נתיב, ירושלים.

אורי וייס

שחקן, במאי, אמן קרקס ומורה למשחק. בוגר ביה"ס לתיאטרון ותנועה של ז'אק לקוק בפריס. הופיע כליצן מוביל במופע B…COMME BEETHOVEN של קרקס "בוגליון" הצרפתי, ועם להקת "שמונצ'יס" במופע VIS AND VERSA.
ביים ומשחק יחד עם אבנר הוכפלד ונעה וייס במופעי הרחוב -"קפטן זוקיני", "סטרונגמאן סירקוס שואו", ו"לה פאמילייה", בארץ וברחבי העולם (פסטיבל "שאלון" בצרפת, פסטיבל "ט ארגה" בספרד, וכן בגרמניה ויפאן).
לאחרונה יצר את המופע "No Problem" עם נעה וייס. מנחה סדנאות קומדיה וליצן ב'בית צבי' ובמסגרות נוספות בארץ ובחו"ל .

שירילי דשא

שחקנית יוצרת. בוגרת בית הספר של ז'אק לקוק . יצרה ושיחקה מספר שנים במועדון הדומינו גרוס. אחר כך זכתה בפרס ראשון בפסטיבל "תיאטרונטו" על משחקה בהצגה "דרמה קטנה". ביימה עם עידן אלתרמן את המחזמר "חנות קטנה ומטריפה", הייתה חלק מקבוצת הצעירים של תיאטרון הבימה,ביימה יצירות שלה במסגרת הסטודיו למשחק של ניסן נתיב וביה"ס למשחק של יורם לוינשטיין ,שם שימשה מספר שנים כמורה. שיחקה בתיאטרון הקאמרי בהצגה" לכל השדים והרוחות", כמו כן שיחקה בתיאטרון חיפה ובתיאטרון באר שבע. היא שותפה ליצירת ולבימוי ההפקה הודית בינלאומית "בהרטי" שנוצרה בבומביי. לאחרונה יצרה את הסדרה הדוקומנטארית "פשה".

 


מורים מקצועיים:

הילל פרץ, נטלי זסלבסקי - אקרובאלנס
ערן לביא – מיומנויות קרקס
רותי תמיר – פנטומימה
רוני פיסקר – מהות התיאטרון והדרמה
שי אהרונובסקי – יוגה ואקרובטיקה
ג'וזף שפרינצק - קול וסאונד
נילסון מוניז - תנועה וקול
שיר סבן - ניתוח תנועה דרמתית
עמית זמיר - מחול
ליאור אביצור - מחול
אילת צפריר - פלדנקרייז

צוות המשרד:

משרד בית הספר
info@teatron.co.il

מנהל בית הספר - נעם מאירי
noam@teatron.co.ilצור קשר

03-5184471 טל':
info@teatron.co.il

הרשמו לרשימת התפוצה כאןרחוב סלמה 46 תל-אביב
(בחצר הפנימית)
ת.ד. 29427
תל-אביב 61293

איך מגיעים?